Salón krásy Levandule

O nás Nabídka služeb Galerie Kontakt

Vizážistika

Poznejte tajemství barevné typologie

Masáže

Uvolněte své tělo a povzbuďte svého ducha

Kadeřnictví

Péče o vlasy a pokožku hlavy

Pedikúra

Péče o Vaše chodidla

Kosmetické ošetření

Péče o obličej, krk a dekolt

Manikúra

Péče o nehty a ruce

Prodlužování řas

Péče o vaše řasy

Módní doplňky

Prodej kvalitního zboží

Barevná typologie je důležitá součást tvoření vizáže člověka. Pomocí šátkového testu určíme do jakého barevného typu patříte. Jsme součástí přírody a proto i inspiraci pro barevná spektra čerpáme v přírodě. Základní barevné typy se rozdělují dle ročních období na jarní, letní, podzimní a zimní. Barvy se pak rozdělují na studené (letní a zimní typ) a teplé(jarní a podzimní typ).

Od určeného typu se odvíjí Vaše základní barevná škála pro líčení, oblečení, doplňky a barvu vlasů.

Poznejte tajemství barev a užijte si svoji krásu!

Pro líčení používám profesionální dekorativní kosmetiku STAGE LINE BARCELONA od španělského výrobce Laurendor. Produkty jsou uznávané a používané po celé Evropě profesionály z oblasti vizážistiky, filmové a módní branže. Výrobky kombinují výhodu nových poznatků v šetrné péči o pleť a tradičních receptur sahající až k počátkům firmy v roce 1939. Líčení touto značkou je velice komfortní a trvanlivé.

Třpytivé tetování je novinkou a originálním módním doplňkem, který může nahradit i šperk. Hodí se jak k večerní či svatební vizáži tak k plávkám či letním šatům. Maluje se přímo na kůži pomocí šablon a třpytek nejrůznějších barev. Aplikace zabere cca 10 min. Tetování Vám vydrží až 14 dní.

Ceník vizážistikých služeb:

Základní barevná typologie – určení barevného typu a doporučení vhodné palety barev, odnášíte si kartičku se svou barevnou škálou 500 Kč
Základní barevná typologie s líčením – určení barevného typu a doporučení vhodné palety barev, odnášíte si kartičku se svou barevnou škálou, ukázka denního nebo večerního líčení 700 Kč
Denní líčení 250 Kč
Večerní, slavnostní a svatební líčení 350 Kč
Třpytivé tetování od 50 Kč
Slavnostní balíček – večerní líčení a účes (vhodné na plesy, večírky, slavnosti, taneční a maturitní plesy), ozdoby do vlasů nejsou v ceně 500 Kč – 1 000 Kč
Zkouška k slavnostnímu balíčku 100 Kč
Svatební balíček – svatební líčení a účes, asistence při oblékání svatebních šatů dle domluvy v salónu nebo u nevěsty, ozdoby do vlasů nejsou v ceně 600 – 1 200 Kč
Zkouška ke svatebnímu balíčku 150 Kč
Balíček „volná židle“ - kdo si sedne toho nalíčím max. 4 hodiny, nerozhoduje počet osob. Vhodné např. pro dopoledne před svatebním obřadem 2 000 Kč

Rádi Vám připravíme dárkové poukazy na naše služby.

V našem Salónu krásy Levandule Vám v příjemné atmosféře poskytneme nadstandartní profesionální servis, který bude vynikat svojí jedinečností.

V Salónu krásy Levandule používáme pro úpravu i regeneraci vlasů a ošetření pokožky hlavy nejkvalitnější značky na trhu - Matrix a Brazilský keratin BK.

Matrix byl založen v roce 1980 americkým manželským párem kadeřníků, Arniem a Sydell Millerovými. Millerovi chtěli kadeřníkům poskytnout ucelenou nabídku produktů, které by jim pomáhaly rozšiřovat jejich podniky a poskytly jim prostředky pro využití jejich talentu a kreativity. Nyní, o téměř 30 let později, jsou jejich originální nápady stále velmi aktuální a Matrix je americkou společností číslo 1 na světě v oboru profesionální péče o vlasy.

Značka nabízí širokou škálu výrobků v oblasti péče o vlasy, barev na vlasy a péče o strukturu vlasů.

Brazilský keratin BK je revoluční rekonstrukční keratinová péče vhodná pro ošetření poškozených, nepoddajných a suchých vlasů. Hezké vlasy byly vždy korunkou krásy každé ženy.

Ceník kadeřnických služeb:

Střihání vlasů
(mytí, foukání, střih, styling)
krátké vlasy 305 Kč
polodlouhé vlasy 400 Kč
dlouhé vlasy 475 Kč

Foukaná, vodová
(mytí, foukání, styling)
krátké vlasy 209 Kč
polodlouhé vlasy 265 Kč
dlouhé vlasy 320 Kč

Žehlení vlasů
krátké vlasy 60 Kč
polodlouhé vlasy80 Kč
dlouhé vlasy 110 Kč

Trvalá

(mytí, trvalá, foukání, střih, ošetření po trval, styling)
krátké vlasy 555 Kč
polodlouhé vlasy 750 Kč
dlouhé vlasy 925 Kč

Barvení vlasů

(barva nebo přeliv) (barva, mytí, foukání, střih, styling
dle probarvenosti, náročnosti a délky 550 Kč – 1 200 Kč

Melír

(barva, melír, mytí, foukání, střih, styling)
dle probarvenosti, náročnosti a délky 550 Kč – 1 200 Kč

Barvení vlasů + melír

(barva, melír, mytí, foukání, střih, styling)
dle probarvenosti, náročnosti a délky 650 Kč – 1 500 Kč

Brazilský keratin s argan. olejem - dle spotřeby

(barva, melír, mytí, foukání, střih, styling)
dle probarvenosti, náročnosti a délky 990 Kč – 1 500 Kč
Doplatek za extrémně dlouhé či husté vlasy 100 Kč – 300 Kč

Prodlužování vlasů

aplikace 1 pramene včetně vlasů 50 Kč
doplnění 1 pramene20 Kč

Pánské stříhání
130 Kč
Pánské strojek 80 Kč
Dětské stříhání 80 Kč
Ofina 50 Kč
Společenské a svatební účesy 200 Kč – 800 Kč
Vlasový zábal 50 Kč – 100 Kč
Masáž hlavy, 15 min. 60 Kč

Rádi Vám připravíme dárkové poukazy na naše služby.

V našem Salónu krásy Levandule Vám v příjemné atmosféře poskytneme nadstandartní profesionální servis, který bude vynikat svojí jedinečností.

V Salónu krásy Levandule nabízíme několik způsobů, jak upravit Vaše nehty.

MODELÁŽ NEHTŮ

Je doporučována z důvodu estetického a z důvodu slabých a lámavých přírodních nehtů. Pěstěné ruce a nehty jsou vaší vizitkou a pokud nemáte od přírody krásné nehty a chcete to změnit, volte nehtovou modeláž.

Gelové nehty se mohou aplikovat na jakoukoliv velikost i tvar nehtu. Gelové nehty se tvoří nanášením vrstev gelu na přírodní nehty. Vzájemně se spojí a ztvrdnou v pevný nehet. Nehty tuhnou působením ultrafialového světla v UV lampě. Mezi umělými nehty mají gelové nehty nejpřirozenější vzhled - vypadají jako vaše vlastní, jen jsou delší a pevnější a lak na nich vydrží opravdu dlouho. Gelové nehty vám ušetří spoustu času v péči o pěstěné ruce.

Gelové nehty jsou pružné a pro Váš vlastní nehet částečně prodyšné. Vzhled gelových nehtů je více přirozenější než u akrylu. Současné gelové systémy jsou vyrobené bez kyselinových materiálů a to dává možnost dlouhodobému nošení bez neblahého vlivu na zdraví.

Umělé nehty se musí doplňovat. Častost doplnění je u každé zákaznice individuální, záleží na rychlosti růstu vašeho nehtu, ale je to zhruba co 3-4 týdny. Po první modeláži mohou vaše nehty růst rychleji.

SHELLACK

Shellac™ od firmy CND se nanáší jako lak. Nosí se jako gel a odstraňuje se speciálními odstraňovacími polštářky – žádné pilování, žádné broušení, žádné poškození nehtů! A výsledek? 14 dní nádherný zrcadlový lesk v úžasných odstínech – to je prostě návykové!

P-SHINE

Japonská manikura P-shine je zaměřená na speciální péči o přírodní nehty.

Přednosti této kosmetické metody jsou v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. Nanášení je jednoduché, přirozené a hlavně funguje. Nanášecí hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5.

Manikura P-shine zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu. Doporučujeme ji jako nejúčinnější metodu při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži. P-Shine by si rozhodně měly aplikovat ty ženy, jejichž nehty jsou roztřepené, lámavé a špatně rostoucí. Ale pozor, metoda se nehodí na tenké nebo úplně zničené nehty.

Po vytvoření P-Shine manikúry vznikne na povrchu nehtu tzv.glazura, která má nejen estetický efekt, ale zároveň zabraňuje odplavování přirozených lipidů, tedy zabraňuje vysušování nehtu. Kořen nehtu má v tomto případě schopnost bez problému produkovat kvalitní keranocity, takže se celkový stav přírodního nehtu postupně zlepšuje.

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL

Pokožka na rukou bezesporu patří k nejnamáhanějším částem lidského těla. Běžně je používáme k práci, často na něco saháme, několikrát denně si ruce myjeme… Tato zátěž se následně projevuje vysušenou a rozpraskanou pokožkou, nevzhlednými záděrami či slabými a třepícími se nehty. Ale i těmto potížím můžete snadno předejít, pokud svým rukám věnujete náležitou péči. Pokud i vy toužíte po dokonalých rukách, ideální pro vás budou zejména oblíbené parafíny na ruce! Parafín je speciální vosk získaný z ropy. Rozpouští se při teplotě 52 - 55 °C a umí perfektně zadržovat a předávat teplo.

Parafínové zábaly na ruce jsou blahodárnou procedurou, která kombinuje jak zdravotní, tak i estetické účinky, a jsou účinné již od první aplikace.


Účinky parafínových zábalů na ruce:

MANIKÚRA NENÍ POUZE PRO ŽENY!

I muži by měli mít dokonale upravené ruce a nehty. Ruce jsou Vaší vizitkou - hezký tvar nehtů a čistě upravené nehtové kůžičky – to vše patří k základní péči o vzhled jak u žen, tak i u mužů.

NEDOSTATKY NEHTŮ

Ceník manikúry:

Nehtová modeláž
gelové nehty 550 Kč
gelové nehty + Francie 650 Kč
doplnění 490 Kč
oprava gelového nehtu 45 Kč
odstranění gelových nehtů 150 Kč
Klasická manikúra
Klasická manikúra 200 Kč
P-shine220 Kč
Klasická manikúra + P-shine 350 Kč
Schellack 390 Kč
Parafínový zábal 90 Kč

Rádi Vám připravíme dárkové poukazy na naše služby.

V našem Salónu krásy Levandule Vám v příjemné atmosféře poskytneme nadstandartní profesionální servis, který bude vynikat svojí jedinečností.

Jsem Eva Matuchová a pro Salón krásy Levandule vyrábím originální šperky, které sama navrhuji. Studuji posledním rokem vysokou školu a šperky jsem začala vyrábět pro zábavu. Postupně jsem se naučila nové techniky a získala další zkušenosti. Nejčastěji tvořím z korálků a fima. Nyní jsem objevila také organzu, pruženku a budíková kolečka.

Prohlédněte si nabídku šperků v Salónu krásy Levandule a doufám, že Vás mé šperky dokáží zaujmout. Šperky mohu vyrobit i na přání dle Vašich představ o barvě a velikosti.


Jmenuji se Jana Dvořáková a dodávám do Salónu krásy Levandule své kabelky, které sama šiji podle vlastních návrhů. Jsem vyučená dámská krejčová. Šití je mým zaměstnáním i koníčkem.

Mohu Vám nabídnout kabelky různých střihů a tvarů, elegantní i sportovní tak, aby si mohla vybrat maminka, babička i mladá slečna.

Rádi Vám připravíme dárkové poukazy na naše služby.

V našem Salónu krásy Levandule Vám v příjemné atmosféře poskytneme nadstandartní profesionální servis, který bude vynikat svojí jedinečností.

V Salónu krásy Levandule používám výhradně profesionální kosmetiku vysoké kvality, která zaručuje perfektní výsledky. Po ošetření vidíte okamžitý účinek na své pleti a zároveň Vaše pleť využívá vpravené látky do pokožky ještě několik dní po ošetření. Udržení skvělé kondice Vaší pleti podpoříte i správnou domácí péčí, pro kterou Vám rádi doporučíme nejvhodnější produkty s možností okamžité koupě u nás v salónu.

ALISSA BEAUTÉ – beauty for passion

Alissa Beauté je italská značka profesionální pleťové a tělové kosmetiky. Vznikla ve výzkumných laboratořích na základě těch nejmodernějších vědecko-technických výzkumů v oblasti pleťové kosmetiky. Produkty každé řady ALISSA BEAUTÉ charakterizuje vysoký specifický účinek, vyvážené receptury a unikátní složení aktivních příměsích, využívají zcela jedinečných přírodních látek, jako jsou extrakty z exotického ovoce, mořských řas a blahodárných bylin. ALISSA BEAUTÉ nabízí několik linií, které představují vědecké řešení pro potřeby různých typů pleti.

BIOLINE – společná cesta krásy a výzkumu

BIOLINE je značka profesionální, vysoce kvalitní pleťové a spa kosmetiky, vyvinuté tak, aby chránila a rozvíjela krásu tváře a těla s největším využitím součinnosti mezi přírodou a vědeckým výzkumem. Používá nejmodernější aktivní látky získávané z přírodních zdrojů, jako jsou rostlinné extrakty, výtažky z ovoce, květin a aktivní látky z moře. Bioline se drží na špičce ve využití nových technologií. V produktech začal jako první využívat nanotechnologie – v roce 2005, o 4 roky později rostlinné kmenové buňky. Značka Bioline vznikla v roce 1979 jako rodinná firma a na stejném základě funguje dodnes. Dnes působí již v 50 zemích světa.

Ceník kosmetických služeb:

Kompletní ošetření obličeje, krku a dekoltu dle typu pleti pleťovou kosmetikou ALISSA BEAUTÉ (odlíčení, úprava obočí, peeling, čištění pleti ultrazvukem/hloubkové, masáž, maska, sérum/aktivní látky, krém) 600 Kč
Speciální ošetření pro muže dle typu pleti kosmetikou Bioline (povrchové čištění, peeling, čištění pleti ultrazvukem/hloubkové, masáž, maska, sérum/aktivní látky, krém)650 Kč
Chemický peeling značky Bioline – nenásilná forma obnovy pleti prostřednictvím „šokové“ terapie pomocí přirozených chemických reakcí probíhajících v pleti. Nezbytné pro zrohovatělou pleť, pleť s pigmentovými skvrnami nebo vráskami, s akné a nečistotami. 800 Kč

Aktruální sezónní ošetření dle typu pleti – uvedeno na facebooku spolu s dalšími novinkami
Barvení řas nebo obočí při kosmetickém ošetření 50 Kč
Barvení řas i obočí při kosmetickém ošetření 80 Kč
Barvení řas i obočí bez kosmetického ošetření s úpravou obočí 120 Kč
Depilace horního rtu 50 Kč
Depilace horního rtu a brady 80 Kč
Depilace - podpaží 100 Kč
Depilace - celé ruce 300 Kč
Depilace - lýtka 300 Kč
Depilace - celé nohy 500 Kč

Rádi Vám připravíme dárkové poukazy na naše služby.

V našem Salónu krásy Levandule Vám v příjemné atmosféře poskytneme nadstandartní profesionální servis, který bude vynikat svojí jedinečností.

V Salónu krásy Levandule nabízíme klasickou mokrou pedikúru.

Po vířivé vodní lázni Vám pedikérka odstraní starou, zrohovatělou kůži a zlepší celkovou kondici chodidel, řeší problémy se zarůstajícími a deformovanými nehty, ošetřuje kuří oka, mozoly, zrohovatělou kůži na patách a jiné neduhy, které trápí Vaše nohy. Pedikérka Vám upraví a ošetří nehty podobně jako u manikúry, včetně lakování a nehtové modeláže.

Na závěr Vám můžeme nabídnout příjemnou, relaxační masáž nohou, která napomáhá prokrvení chodidel.

PŘEJEME KLIDNÝ A BEZBOLESTNÝ KROK!

Kdy nepodstupovat pedikúru: Pedikúru není vhodné podstupovat tehdy, trpíte-li plísňovým onemocněním, kandidou, bradavicemi, zánětem kožního valu nebo lupénkou !!

Ceník pedikúry:

Mokrá pedikúra – 60 min. (odlakování, změkčující koupel nohou s přídavkem esenciálních solí, odstranění zrohovatělé kůže, připadně kuřích ok - max. 3 kusy, ošetření zarůstajícíh nehtů, úprava nehtů, okolí nehtů a nehtového lůžka, závěrečné ošetření regeneračním krémem 260 Kč
Mokrá pedikúra s lakováním – 70 min. 300 Kč

Rádi Vám připravíme dárkové poukazy na naše služby.

V našem Salónu krásy Levandule Vám v příjemné atmosféře poskytneme nadstandartní profesionální servis, který bude vynikat svojí jedinečností.

V Salónu krásy Levandule nabízíme několik druhů masáží, které dokáží příjemně uvolnit Vaše tělo a povzbudit Vašeho ducha.

Naše masérka má více jak 5 let zkušeností a ke každému klientovi přistupuje individuálně tak, aby masáž pomohla tam, kde to právě klient potřebuje.

Masáž působí na organismu v několika rovinách. Působí na vrchní vrstvu kůže, napomáhá kožnímu dýchání i prokrvení a zlepšení přívodu živin a kyslíku. Pomáhá odbourávat svalové napětí, snižuje bolestivost z jednostranných zátěží. Masáž provádí pasivní tělocvik svalů. V neposlední řadě působí příznivě na psychiku.

K jednotlivým masážím patří různé druhy masážních olejíčků, které umocní účinky masáží a zážitek z nich. Aromatický masážní olej Hawaii, který používám na masáž Havajskou a Hot Stone je lisován za studena. Esenciální olej po zahřátí navazuje hluboký pocit relaxace. Olej obsahuje Růžové dřevo, Ylang Ylang a Jasmín. Pro masáž Hot Stone obličej a dekolt používám a skvěle se hodí tělový a masážní olej Růže. Luxusní tělový olej zaručeně uspokojí požadavky i té nejnáročnější pokožky. Na masáž po větší zátěži doporučuji relaxační směs rostlinných silic. Kompozice silic je určena k celkové regeneraci. Masážní olej velmi důkladně prokrvuje pokožku a podkoží. Směs bylin vykazuje jemný chladivý účinek.

Pro relaxaci je vhodný mandlový s čokoládou. Kakaové boby a z nich získané kávové máslo je pro naši pokožku cenným zdrojem celé řady vitamínů a minerálů. Extrakt z čokolády prokrvuje, zjemňuje a zvláčňuje pokožku. Zabraňuje vysoušení a navrací pokožce pružnost. Čokoláda má velice silný antioxidační účinek. Aroma z čokolády tlumí projevy stresu a vyhledávaná je i pro své afrodiziakální účinky. V kombinaci s luxusním mandlovým olejem naši pleť optimálním způsobem vyživuje. Dále pracuji se 100% přírodními esenciálními oleji značky Solus. Působí antidepresivně, osvěžují a uvolňují. Jsou vhodné při horečce i nachladnutí. Francouzský masážní gel Alpa - na masáž kloubů, svalů a páteře. Mentol prokrvuje pokožku, bylinné silice mají regenerační účinky a snižují svalovou horečku. Bylinný masážní gel Kaštan je určen pro zamezení pocitu “těžkých nohou“. Účinné látky obsažené v kaštanovém extraktu a rozmarýnová silice mají uklidňující a osvěžující účinky.

Několik doporučení, abyste si masáž co nejvíce užili: Kontraindikace masáže, kdy není vhodné jít na masáž: Kdy lze provést masáž s omezeními dle aktuálního zdravotního stavu:

Pokud si nejste jistí svým zdravotním stavem, tak požádejte svého lékaře, zda Vám masáž doporučí.

Ceník masáží:

SPORTOVNÍ, RELAXAČNÍ, REGENERAČNÍ MASÁŽ

Sportovní masáž je výborná pro posíleni Vaší tělesné kondice a podpoření dobrého fyzického i psychického stavu. Zaměřuje se především na masírování svalů nejvíce zatěžovaných partií těla, jako jsou záda a svaly na nohou, ale samozřejmě se věnuje i celému tělu. Klasickými technikami jsou hnětení a tření cílových oblastí. Masáž relaxační slouží především k osvěžení unaveného organismu, regeneraci, proti únavě a uvolnění ztuhlých a většinou bolestivých svalů z nerovnoměrné zátěže při práci. Je pomocník také na podrážděnost, deprese, nespavost a špatnou náladu.

Šíje - 15 min. 150 Kč
Záda a šíje – 30 min. 300 Kč
Dolní končetiny zezadu nebo zepřenu – 45 min. 350 Kč
Horní končetiny a deltový sval – 50 min. 450 Kč
Ruce od prstů po zápěstní – 20 min. 180 Kč
Břicho a hrudník – 30 min. 300 Kč
Části těla výše uvedené dle přání klienta – 60 min. 550 Kč

HOT STONES

Představte si příjemné teplo lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle a masáží prohřívají a uvolňují zatuhlé svaly. Hot stones stimulují oslabené partie, krevní a mízní oběh, urychlují odstraňování škodlivin a toxinů, urychlují regeneraci a odstraňují svalovou ztuhlost.

HS obličej a dekolt – 20 min. 300 Kč
HS záda a šíje – 45 min. 600 Kč
HS záda, šíje a končetiny zezadu – 60 min. 750 Kč

MASÁŽ HORKÝMI A LEDOVÝMI KAMENY

Teplé kameny prohřejí a uvolní tělo i Vaši mysl a studené kameny stimulují a prokrví. Při tomto typu masáže se vychází z indiánského umění masáže. Kombinace horkých a studených kamenů podporuje roztažení cév a naopak. Ve výsledku jsou tedy krev a lymfa rozpumpovány tím proudí rychleji a tělo se tak očišťuje od odpadních látek. U studených kamenů se také využívá jejich přírodních vlastností ke zmírnění zánětů, i ve všech případech, kde by se běžně použil led. Například na místa nedávných zranění, popálenin, problematická (zatuhlá) místa. Odstraňují přebytečné teplo v těle. V horkém letním počasí či dlouhém stání nebo při sportu, dochází u mnoha lidí k únavě, otoku dolních končetin a chodidel. Studené kameny nejen příjemně zchladí, ale i uleví unaveným končetinám.

Část těla dle přání klienta – 30 min. 300 Kč

HAVAJSKÁ MASÁŽ

Havajská masáž "lomi lomi" je terapie už od pradávna praktikovaná na Havajských ostrovech. Lomi Lomi "milující ruce" - pomáhá uvolnit energetické bloky stejně tak dobře jako zatuhlé svaly. Nemoc a bolest je stav napětí, které vede ke špatnému toku energie. Masáž lomi lomi stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, uvolňuje kloubní napětí, pomáhá detoxikaci organismu.

Lomi lomi – 60 min. 690 Kč

Rádi Vám připravíme dárkové poukazy na naše služby.

V našem Salónu krásy Levandule Vám v příjemné atmosféře poskytneme nadstandartní profesionální servis, který bude vynikat svojí jedinečností.

V Salónu krásy Levandule nabízíme prodlužování řas metodou řasa na řasu.

Krásné dlouhé a husté řasy je sen každé moderní ženy. Bohužel ne každá žena byla přírodou obdarována krásnými řasy. Je tady revoluční novinka prodlužování a zahušťování řas metodou řasa na řasu! Nemusíte již každé ráno vstávat o deset minut dříve, aby jste si pečlivě nalíčila řasy, protože se probudíte již upravená.

Tajemství od firmy Blink Lash Stylist & Care jsou přirozeně krásné, svůdné a husté řasy. Řasy jsou vyráběny tou nejmodernější metodou. Díky kvalitě prodlužované řasy vydrží opravdu dlouho.

Metoda řasa na řasu je jedinečná a přirozená. Díky ní docílíte, aby Vaše řasy byly husté, dlouhé a sexy. Semipernamentní řasy jsou jednoduchá vlákna vyrobená s polyesteru, které mají stejný tvar jako přírodní řasa a tím ji krásně kopíruje. Díky téhle dokonalosti vypadají řasy jako Vaše pravé. Na očích řasy necítíte, jsou ultralehké a voděodělné. S prodlužovanými řasy se nemusíte bát cvičit, plavat či jiných aktivit.

Životnost řas

Každá přírodní řasa má životnost 60 až 90 dnů. Přírodní řasy postupně vypadávají a nahrazují jejich nové řasy. Prodloužená řasa vypadne spolu s přírodní řasou, proto je nutné každé 3-4 týdny částečné doplnění umělých řas. Řasy můžete nosit dlouhodobě. Pokud Vám aplikuje řasy profesionálně zaškolená stylistka, tak se v žádném případě nepoškozují přírodní řasy a jsou bezpečné.

Prvních 24 - 48 hodin po aplikaci prodlužovaných řas!

Tato doba je naprosto nejdůležitější pro lepidlo, aby došlo ke správnému spojení prodloužených řas. Prodloužené řasy v tomto intervalu nesmí přijít do styku s vodou a vyhněte se jekékoliv páře ( koupel, vaření, sauna ) solárium, nanášení krémů okolo očí, nanášení řasenky. První noc spěte raději na zádech. Zbytečně se prodloužených řas nedotýkejte.

Hlavní výhodou je to, že se již nebudete muset každý den líčit řasenkou. Probudíte se s již krásnými dlouhými a hustými řasy. Za každé okolnosti budete vypadat vždy upraveně.

Ceník prodlužování a zahušťování řas:

Aplikace nových řas1 490 Kč
Doplnění po:
1. týdnu290 Kč
2. týdnu 390 Kč
3. týdnu 490 Kč
4. týdnu 590 Kč
5. týdnu 790 Kč

Ozdoby na řasy a ozdobné řasy dle typu a množství

Rádi Vám připravíme dárkové poukazy na naše služby.

V našem Salónu krásy Levandule Vám v příjemné atmosféře poskytneme nadstandartní profesionální servis, který bude vynikat svojí jedinečností.