Salón krásy Levandule

O nás Nabídka služeb Galerie Kontakt Obchodní podmínky

Vizážistika

Poznejte tajemství barevné typologie

Kadeřnictví

Péče o vlasy a pokožku hlavy

Pedikúra

Péče o Vaše chodidla

Kosmetické ošetření

Péče o obličej, krk a dekolt

Manikúra

Péče o nehty a ruce

Barevná typologie je důležitá součást tvoření vizáže člověka. Pomocí šátkového testu určíme do jakého barevného typu patříte. Jsme součástí přírody a proto i inspiraci pro barevná spektra čerpáme v přírodě. Základní barevné typy se rozdělují dle ročních období na jarní, letní, podzimní a zimní. Barvy se pak rozdělují na studené (letní a zimní typ) a teplé(jarní a podzimní typ).

Od určeného typu se odvíjí Vaše základní barevná škála pro líčení, oblečení, doplňky a barvu vlasů.

Poznejte tajemství barev a užijte si svoji krásu!

Pro líčení používám profesionální dekorativní kosmetiku STAGE LINE BARCELONA od španělského výrobce Laurendor. Produkty jsou uznávané a používané po celé Evropě profesionály z oblasti vizážistiky, filmové a módní branže. Výrobky kombinují výhodu nových poznatků v šetrné péči o pleť a tradičních receptur sahající až k počátkům firmy v roce 1939. Líčení touto značkou je velice komfortní a trvanlivé.

Třpytivé tetování je novinkou a originálním módním doplňkem, který může nahradit i šperk. Hodí se jak k večerní či svatební vizáži tak k plávkám či letním šatům. Maluje se přímo na kůži pomocí šablon a třpytek nejrůznějších barev. Aplikace zabere cca 10 min. Tetování Vám vydrží až 14 dní.

Ceník vizážistikých služeb:

Základní barevná typologie – určení barevného typu a doporučení vhodné palety barev, odnášíte si kartičku se svou barevnou škálou 500 Kč
Základní barevná typologie s líčením – určení barevného typu a doporučení vhodné palety barev, odnášíte si kartičku se svou barevnou škálou, ukázka denního nebo večerního líčení 700 Kč
Denní líčení 250 Kč
Večerní, slavnostní a svatební líčení 350 Kč
Třpytivé tetování od 50 Kč
Slavnostní balíček – večerní líčení a účes (vhodné na plesy, večírky, slavnosti, taneční a maturitní plesy), ozdoby do vlasů nejsou v ceně 500 Kč – 1 000 Kč
Zkouška k slavnostnímu balíčku 100 Kč
Svatební balíček – svatební líčení a účes, asistence při oblékání svatebních šatů dle domluvy v salónu nebo u nevěsty, ozdoby do vlasů nejsou v ceně 600 – 1 200 Kč
Zkouška ke svatebnímu balíčku 150 Kč
Balíček „volná židle“ - kdo si sedne toho nalíčím max. 4 hodiny, nerozhoduje počet osob. Vhodné např. pro dopoledne před svatebním obřadem 2 000 Kč

Rádi Vám připravíme dárkové poukazy na naše služby.

V našem Salónu krásy Levandule Vám v příjemné atmosféře poskytneme nadstandartní profesionální servis, který bude vynikat svojí jedinečností.

V Salónu krásy Levandule používáme pro úpravu i regeneraci vlasů a ošetření pokožky hlavy nejkvalitnější značky na trhu – Matrix, Wella, Tigi atd.

Matrix byl založen v roce 1980 americkým manželským párem kadeřníků, Arniem a Sydell Millerovými. Millerovi chtěli kadeřníkům poskytnout ucelenou nabídku produktů, které by jim pomáhaly rozšiřovat jejich podniky a poskytly jim prostředky pro využití jejich talentu a kreativity. Nyní, o téměř 30 let později, jsou jejich originální nápady stále velmi aktuální a Matrix je americkou společností číslo 1 na světě v oboru profesionální péče o vlasy.

Značka nabízí širokou škálu výrobků v oblasti péče o vlasy, barev na vlasy a péče o strukturu vlasů.

Naše kadeřnice Vám dokáží poradit s typem účesu, barvou i péčí o vlasy. Osobní a individuální přístup je zde samozřejmostí.

Ceník kadeřnických služeb:

Střihání vlasů
(mytí, foukání, střih, styling)
krátké vlasy 400 Kč
polodlouhé vlasy 470 Kč
dlouhé vlasy 575 Kč

Foukaná
(mytí, foukání, styling)
krátké vlasy 240 Kč
polodlouhé vlasy 310 Kč
dlouhé vlasy 415 Kč

Žehlení vlasů
Dle délky a hustoty vlasů110 - 300 Kč

Vlění vlasů
Dle délky a hustoty vlasů200 - 500 Kč

Společenský a svatební účes
Dle délky a hustoty vlasů350 - 1 000 Kč

Barvení vlasů

(barva nebo přeliv)
krátké vlasy 345 Kč
polodlouhé vlasy 385 Kč
dlouhé vlasy 525 Kč

Melír

krátké vlasy do čepice350 Kč
krátké vlasy do alobalu375 Kč
polodlouhé vlasy do alobalu495 Kč
dlouhé vlasy do alobalu615 Kč

Regenerační zábal

krátké vlasy 100 Kč
polodlouhé vlasy 140 Kč
dlouhé vlasy 1 190 Kč
Masáž hlavy, 15 min. 100 Kč

Pánské střihání

Pánský střih 160 Kč
Pánský střih strojkem 110 - 130 Kč
Pánský střih s mytím 240 Kč
Vousy50 Kč

Dětské stříhání

Dětské stříhání do 5 let80 Kč
Dětské stříhání nad 6 let na sucho140 - 220 Kč
Ofina 60 Kč

Ceny jsou určovány dle spotřeby materilá a náročnosti práce.

Ceník je platný od 1. 5. 2020.

Rádi Vám připravíme dárkové poukazy na naše služby.

V našem Salónu krásy Levandule Vám v příjemné atmosféře poskytneme nadstandartní profesionální servis, který bude vynikat svojí jedinečností.

MODELÁŽ NEHTŮ

V Salónu krásy Levandule nabízíme několik způsobů, jak upravit Vaše nehty.

Pěstěné ruce a nehty jsou vaší vizitkou a pokud nemáte od přírody krásné nehty a chcete to změnit, vyberte si z naší nabídky. Pokud si nejste jisti, co pro Vás bude nejlepší, naše manikérka Vám ráda poradí. Při manikúře jsou používané vysoce kvalitní přípravky značky E.Mi. Více než 15 let společnost E.Mi vyrábí produkty nejvyšší kvality v oboru profesionální manikúry a pedikúry. Všechny přípravky jsou 7FREE (neobsahují formaldehyd,formaldehydovou pryskyřici, toluen, DBP, syntetický kafr, xylen, tosylamid).

Gelové nehty se mohou aplikovat na jakoukoliv velikost i tvar nehtu. Gelové nehty se tvoří nanášením vrstev gelu na přírodní nehty. Vzájemně se spojí a ztvrdnou v pevný nehet. Nehty tuhnou působením ultrafialového světla v UV lampě. Mezi umělými nehty mají gelové nehty nejpřirozenější vzhled - vypadají jako vaše vlastní, jen jsou delší a pevnější a lak na nich vydrží opravdu dlouho. Gelové nehty vám ušetří spoustu času v péči o pěstěné ruce.

Gelové nehty jsou pružné a pro Váš vlastní nehet částečně prodyšné. Vzhled gelových nehtů je více přirozenější než u akrylu. Současné gelové systémy jsou vyrobené bez kyselinových materiálů a to dává možnost dlouhodobému nošení bez neblahého vlivu na zdraví.

Umělé nehty se musí doplňovat. Častost doplnění je u každé zákaznice individuální, záleží na rychlosti růstu vašeho nehtu, ale je to zhruba co 3-4 týdny. Po první modeláži mohou vaše nehty růst rychleji.

GELLACK

Pokud patříte k ženám, které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby Vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty, je pro vás gellak ideální volbou. Gellak se nanáší ve dvou vrstvách a tvdí se v UV lampě. Gellak vydrží až tři týdny bez nutnosti doplnění.

P-SHINE

Japonská manikura P-shine je zaměřená na speciální péči o přírodní nehty.

Přednosti této kosmetické metody jsou v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. Nanášení je jednoduché, přirozené a hlavně funguje. Nanášecí hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5.

Manikura P-shine zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu. Doporučujeme ji jako nejúčinnější metodu při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži. P-Shine by si rozhodně měly aplikovat ty ženy, jejichž nehty jsou roztřepené, lámavé a špatně rostoucí. Ale pozor, metoda se nehodí na tenké nebo úplně zničené nehty.

Po vytvoření P-Shine manikúry vznikne na povrchu nehtu tzv.glazura, která má nejen estetický efekt, ale zároveň zabraňuje odplavování přirozených lipidů, tedy zabraňuje vysušování nehtu. Kořen nehtu má v tomto případě schopnost bez problému produkovat kvalitní keranocity, takže se celkový stav přírodního nehtu postupně zlepšuje.

BOOSTER

Hloubková regenerace pro poškozené a lámavé nehty.

Booster formuje stavbu nehtů, obsahuje avokádový olej, který pomáhá udržovat hloubkovou regeneraci a obsahuje další výživné aktivní látky. Dále se aplikuje nail strengthener, který obsahuje pistáciový olej, podporující růst a pružnost nehtů.

Tato kúra zpevňuje a uzdravuje i silně poškozené nehty.

PARAFÍNOVÁ MASKA

Pokožka na rukou bezesporu patří k nejnamáhanějším částem lidského těla. Běžně je používáme k práci, často na něco saháme, několikrát denně si ruce myjeme… Tato zátěž se následně projevuje vysušenou a rozpraskanou pokožkou, nevzhlednými záděrami či slabými a třepícími se nehty. Ale i těmto potížím můžete snadno předejít, pokud svým rukám věnujete náležitou péči. Pokud i vy toužíte po dokonalých rukách, ideální pro vás bude parafínová maska, která dokáže zajistit rychlý a dlouhotrvající efekt omlazení a regenerace.

Tato maska představuje šetrnou regeneraci po celý rok. Obsažené aktivní složky zlepšují krevní oběh a látkovou výměnu. Vitaminy A a E obnovují přirozenou rovnováhu a krásu kůže. Tato maska je vhodná i pro klientky, kterým není doporučován horký parafín

MANIKÚRA NENÍ POUZE PRO ŽENY!

I muži by měli mít dokonale upravené ruce a nehty. Ruce jsou Vaší vizitkou - hezký tvar nehtů a čistě upravené nehtové kůžičky – to vše patří k základní péči o vzhled jak u žen, tak i u mužů.

Ceník manikúry:

Klasická manikúra
Klasická manikúra s výživou nehtů 250 Kč
Klasická manikúra s lakováním 300 Kč
Klasická manikúra + P-shine 420 Kč
Booster formující růst a stavbu nehtů

ozdravná kúra pro slabé a lámavé nehty, která obsahuje avokádový olej pro hloubkovou regeneraci a pistáciový olej podporující růst a pružnost nehtů

450 Kč
Wellness manikúra s gellakem

klasická manikúra, lakování gellakem, případné zdobení dle přání, peeling, parafínová maska, aplikace krému a olejíčku pro hydrataci a výživu, masáž rukou 15 min.

550 Kč
Parafínová maska 100 Kč


Gellack s manikúrou380 Kč
Odstranění gellaku s manikúrou350 Kč


Zpevnění přírodních nehtů gelem 450 Kč


Nehtová modeláž
Gelové nehty nové 600 Kč
Gelové nehty nové + Francie 750 Kč
Doplnění gelu 450 Kč
0prava gelového nehtu 45 Kč
Odstranění gelu s manikúrou a výživou400 KčCeník je platný od 1. 5. 2020

Ceny jsou určovány dle náročnosti práce a spotřebou materiálu.

Rádi Vám připravíme dárkové poukazy na naše služby.

V našem Salónu krásy Levandule Vám v příjemné atmosféře poskytneme nadstandartní profesionální servis, který bude vynikat svojí jedinečností.

Jsem Eva Matuchová a pro Salón krásy Levandule vyrábím originální šperky, které sama navrhuji. Studuji posledním rokem vysokou školu a šperky jsem začala vyrábět pro zábavu. Postupně jsem se naučila nové techniky a získala další zkušenosti. Nejčastěji tvořím z korálků a fima. Nyní jsem objevila také organzu, pruženku a budíková kolečka.

Prohlédněte si nabídku šperků v Salónu krásy Levandule a doufám, že Vás mé šperky dokáží zaujmout. Šperky mohu vyrobit i na přání dle Vašich představ o barvě a velikosti.


Jmenuji se Jana Dvořáková a dodávám do Salónu krásy Levandule své kabelky, které sama šiji podle vlastních návrhů. Jsem vyučená dámská krejčová. Šití je mým zaměstnáním i koníčkem.

Mohu Vám nabídnout kabelky různých střihů a tvarů, elegantní i sportovní tak, aby si mohla vybrat maminka, babička i mladá slečna.

Rádi Vám připravíme dárkové poukazy na naše služby.

V našem Salónu krásy Levandule Vám v příjemné atmosféře poskytneme nadstandartní profesionální servis, který bude vynikat svojí jedinečností.

V Salónu krásy Levandule používám výhradně profesionální kosmetiku vysoké kvality, která zaručuje perfektní výsledky. Po ošetření vidíte okamžitý účinek na své pleti a zároveň Vaše pleť využívá vpravené látky do pokožky ještě několik dní po ošetření. Udržení skvělé kondice Vaší pleti podpoříte i správnou domácí péčí, pro kterou Vám rádi doporučíme nejvhodnější produkty s možností okamžité koupě u nás v salónu.

ALISSA BEAUTÉ – beauty for passion

Alissa Beauté je italská značka profesionální pleťové a tělové kosmetiky. Vznikla ve výzkumných laboratořích na základě těch nejmodernějších vědecko-technických výzkumů v oblasti pleťové kosmetiky. Produkty každé řady ALISSA BEAUTÉ charakterizuje vysoký specifický účinek, vyvážené receptury a unikátní složení aktivních příměsích, využívají zcela jedinečných přírodních látek, jako jsou extrakty z exotického ovoce, mořských řas a blahodárných bylin. ALISSA BEAUTÉ nabízí několik linií, které představují vědecké řešení pro potřeby různých typů pleti.

Ceník kosmetických služeb - ALISSA BEAUTÉ

Kompletní kosmetické ošetření dle typu pleti (90 min.)
Ošetření zahrnuje: odlíčení obličeje, krku a dekoltu, úprava obočí, napážka (změkčovadlo), peeling, hloubkové čištění pleti ultrazvukem/ ručně, masáž, maska, sérum/ aktivní látky, krém.Vhodné pro ženy i muže každého věku.
690 Kč
Ošetření pro teenagery (50 min.)
Ošetření zahrnuje: odlíčení obličeje ,napážka (změkčovadlo), peeling, hloubkové čištění pleti ultrazvukem/ ručně, Jacquetova masáž– 5 minut, maska, krém.
450 Kč
Speciální liftigové ošetření s galvanickými proudy (90 min.)
Ošetření zahrnuje: odlíčení obličeje, krku a dekoltu, úprava obočí, peeling, čištění pleti galvanickými proudy s čistícím a ošetřujícím gelem, masáž, maska, lifting galvanickými proudy a korektorem linií, krém.Vhodné pro ženy i muže každého věku.
880 Kč
Ošetření galvanickými proudy samostatně (30 min.)
Ošetření zahrnuje: odlíčení obličeje, krku a dekoltu, čištění pleti galvanickými proudy s čistícím a ošetřujícím gelem, lifting galvanickými proudy a korektorem linií, krém.
450 - 660 Kč
Ošetření ozonizérem samostatně (40 min.)
Ošetření zahrnuje: odlíčení obličeje, peeling, maska, ošetření ozonizérem, krém. Vhodné pro ženy i muže každého věku.
240 Kč
Masáž obličeje, kruku a dekoltu (25 min.) 250 Kč
Ošetření ozonizérem při kompletním kosmetickém ošetření 100 Kč

Další služby:

Úprava obočí 80 Kč
Barvení řas 120 Kč
Barvení obočí 100 Kč
Depilace horního rtu a dalších částí obličeje 80 - 300 Kč
Depilace - podpaží 240 Kč
Depilace - celé ruce 350 Kč
Depilace - lýtka 350 - 450 Kč
Depilace - celé nohy 600 - 800 Kč

Aktruální sezónní ošetření dle typu pleti – uvedeno na facebooku spolu s dalšími novinkami


Ceníky jsou platné od 1. 11. 2019.

Rádi Vám připravíme dárkové poukazy na naše služby.

V našem Salónu krásy Levandule Vám v příjemné atmosféře poskytneme nadstandartní profesionální servis, který bude vynikat svojí jedinečností.

V Salónu krásy Levandule nabízíme klasickou mokrou pedikúru a další procedury pro zdravé a krásné nohy včetně modeláže nehtů.

Při pedikúře jsou používané vysoce kvalitní přípravky značky E.Mi. Více než 15 let společnost E.Mi vyrábí produkty nejvyšší kvality v oboru profesionální manikúry a pedikúry. Všechny přípravky jsou 7FREE (neobsahují formaldehyd,formaldehydovou pryskyřici, toluen, DBP, syntetický kafr, xylen, tosylamid).

BOOSTER

Hloubková regenerace pro poškozené a lámavé nehty.

Booster formuje stavbu nehtů, obsahuje avokádový olej, který pomáhá udržovat hloubkovou regeneraci a obsahuje další výživné aktivní látky. Dále se aplikuje nail strengthener, který obsahuje pistáciový olej, podporující růst a pružnost nehtů.

Tato kúra zpevňuje a uzdravuje i silně poškozené nehty.

Kdy pedikúru nepodstupovat: Pedikúru není vhodné podstupovat tehdy, trpíte-li plísňovým onemocněním, kandidou, bradavicemi, zánětem kožního valu nebo lupénkou !!

PŘEJEME KLIDNÝ A BEZBOLESTNÝ KROK!

Ceník pedikúry:

Klasická mokrá pedikúra
desinfekční lázeň s vonnými solemi, přístrojové odstranění zrohovatělé kůže inovativními kotoučky, úprava nehtů a jejich okolí, hydratační krém, masáž chodidel
320 Kč
Klasická mokrá pedikúra s lakováním350 Kč
Gellak 100 Kč
Booster formující růst a stavbu nehtů
Ozdravná kúra pro slabé a lámavé nehty, která obsahuje především avokádový olej pro hloubkovou regeneraci a pistáciový olej podporující růst a pružnost nehtů.
450 Kč
Medicinální pedikúra s výživou nehtů
Ošetření chodidel s většími defekty kůže a nehtů desinfekční lázeň s vonnými solemi, přístrojové odstranění zrohovatělé kůže inovativními kotoučky, úprava nehtů a jejich okolí, peeling, aplikace výživy s arganovým olejem na nehty a kůžičku, hydratační krém, masáž chodidel
550 Kč
Wellness aroma pedikúra
„hřející pedikúra“ - levandule, santalové dřevo
„uklidňující pedikúra“ - pomeranč, vanilka, eucalypt
desinfekční lázeň s vonnými solemi, přístrojové odstranění zrohovatělé kůže inovativními kotoučky, úprava nehtů a jejich okolí, peeling, parafínová maska, aplikace teplého krému, masáž chodidel 15 min.
650 Kč

Ceny jsou určovány dle náročnosti práce a spotřebou materiálu.

Ceník je platný od 1. 5. 2020.

Rádi Vám připravíme dárkové poukazy na naše služby.

V našem Salónu krásy Levandule Vám v příjemné atmosféře poskytneme nadstandartní profesionální servis, který bude vynikat svojí jedinečností.

V Salónu krásy Levandule nabízíme několik druhů masáží, které dokáží příjemně uvolnit Vaše tělo a povzbudit Vašeho ducha.

Naše masérka má více jak 5 let zkušeností a ke každému klientovi přistupuje individuálně tak, aby masáž pomohla tam, kde to právě klient potřebuje.

Masáž působí na organismu v několika rovinách. Působí na vrchní vrstvu kůže, napomáhá kožnímu dýchání i prokrvení a zlepšení přívodu živin a kyslíku. Pomáhá odbourávat svalové napětí, snižuje bolestivost z jednostranných zátěží. Masáž provádí pasivní tělocvik svalů. V neposlední řadě působí příznivě na psychiku.

Několik doporučení, abyste si masáž co nejvíce užili: Kontraindikace masáže, kdy není vhodné jít na masáž: Kdy lze provést masáž s omezeními dle aktuálního zdravotního stavu:

Pokud si nejste jistí svým zdravotním stavem, tak požádejte svého lékaře, zda Vám masáž doporučí.

Ceník masáží:

Šíje - 15 min. 150 Kč
Záda – 30 min. 300 Kč
Záda a šíje – 40 min. 400 Kč
Dolní končetiny zezadu nebo zepředu – 50 min. 450 Kč
Horní končetiny – 50 min. 450 Kč
Ruce od prstů po zápěstní – 20 min. 150 Kč
Chodidla – 20 min. 150 Kč

Ceny jsou určovány dle náročnosti práce a spotřeby materiálu.

Ceník je platný od 1. 4. 2019.

Rádi Vám připravíme dárkové poukazy na naše služby.

V našem Salónu krásy Levandule Vám v příjemné atmosféře poskytneme nadstandartní profesionální servis, který bude vynikat svojí jedinečností.

V Salónu krásy Levandule nabízíme prodlužování řas metodou řasa na řasu.

Krásné dlouhé a husté řasy je sen každé moderní ženy. Bohužel ne každá žena byla přírodou obdarována krásnými řasy. Je tady revoluční novinka prodlužování a zahušťování řas metodou řasa na řasu! Nemusíte již každé ráno vstávat o deset minut dříve, aby jste si pečlivě nalíčila řasy, protože se probudíte již upravená.

Tajemství od firmy Blink Lash Stylist & Care jsou přirozeně krásné, svůdné a husté řasy. Řasy jsou vyráběny tou nejmodernější metodou. Díky kvalitě prodlužované řasy vydrží opravdu dlouho.

Metoda řasa na řasu je jedinečná a přirozená. Díky ní docílíte, aby Vaše řasy byly husté, dlouhé a sexy. Semipernamentní řasy jsou jednoduchá vlákna vyrobená s polyesteru, které mají stejný tvar jako přírodní řasa a tím ji krásně kopíruje. Díky téhle dokonalosti vypadají řasy jako Vaše pravé. Na očích řasy necítíte, jsou ultralehké a voděodělné. S prodlužovanými řasy se nemusíte bát cvičit, plavat či jiných aktivit.

Životnost řas

Každá přírodní řasa má životnost 60 až 90 dnů. Přírodní řasy postupně vypadávají a nahrazují jejich nové řasy. Prodloužená řasa vypadne spolu s přírodní řasou, proto je nutné každé 3-4 týdny částečné doplnění umělých řas. Řasy můžete nosit dlouhodobě. Pokud Vám aplikuje řasy profesionálně zaškolená stylistka, tak se v žádném případě nepoškozují přírodní řasy a jsou bezpečné.

Prvních 24 - 48 hodin po aplikaci prodlužovaných řas!

Tato doba je naprosto nejdůležitější pro lepidlo, aby došlo ke správnému spojení prodloužených řas. Prodloužené řasy v tomto intervalu nesmí přijít do styku s vodou a vyhněte se jekékoliv páře ( koupel, vaření, sauna ) solárium, nanášení krémů okolo očí, nanášení řasenky. První noc spěte raději na zádech. Zbytečně se prodloužených řas nedotýkejte.

Hlavní výhodou je to, že se již nebudete muset každý den líčit řasenkou. Probudíte se s již krásnými dlouhými a hustými řasy. Za každé okolnosti budete vypadat vždy upraveně.

Ceník prodlužování a zahušťování řas:

Aplikace nových řas1 600 Kč
Doplnění po:
1. týdnu390 Kč
2. týdnu 490 Kč
3. týdnu 590 Kč
4. týdnu 690 Kč
5. týdnu 990 Kč

Novinka od února 2020 - BESTSELLER V ÚPRAVĚ OBOČÍ A ŘAS:


Ceny jsou určovány dle náročnosti práce a spotřeby materiálu.

Ceník je platný od 1. 11. 2019.

Rádi Vám připravíme dárkové poukazy na naše služby.

V našem Salónu krásy Levandule Vám v příjemné atmosféře poskytneme nadstandartní profesionální servis, který bude vynikat svojí jedinečností.